TAURON Liga: Ferhat Akbas odchodzi z Chemika Police

Siatkówka
TAURON Liga: Ferhat Akbas odchodzi z Chemika Police
fot. Cyfrasport
Ferhat Akbas nie będzie trenerem Grupy Azoty Chemika Police w sezonie 2021/22 - poinformował mistrz TAURON Ligi.

Ferhat Akbas nie będzie trenerem Grupy Azoty Chemika Police w sezonie 2021/22 - poinformował mistrz TAURON Ligi. Turecki szkoleniowiec był związany z policzankami przez ostatnie dwa lata.

Siatkarski mistrz Polski kobiet żegna się ze swoim szkoleniowcem! W środę rano Grupa Azoty Chemik Police oficjalnie wydał komunikat, w którym potwierdził, że Akbas nie będzie prowadził zespołu w nadchodzącym sezonie.

 

ZOBACZ TAKŻE: Stephane Antiga zostaje w Developresie SkyRes Rzeszów

 

Turecki szkoleniowiec pracował w Policach przez ostatnie dwa sezony zdobywając w tym czasie wiele trofeów. Na swoim koncie zapisał dwa mistrzostwa kraju, dwa Puchary Polski oraz Superpuchar Polski. Prawdopodobnie Akbas będzie kontynuował swoją karierę poza Polską.

 

 

- To był naprawdę dobry czas. Gdyby ktoś przed startem pracy w Policach powiedział, że zdobędziemy 2-3 trofea, to tureckim zwyczajem targowałbym się o więcej. Do pięciu jednak na pewno bym nie wytargował. Dziękuję wszystkim siatkarkom, członkom sztabu i pracownikom za wspólnie spędzony czas. Udało nam się wygrać wszystko, co było do zdobycia w Polsce. Poczułem, że to dobry czas na zmianę otoczenia, kolejny etap trenerskiego życia - powiedział w rozmowie z oficjalną stroną internetową klubu.

 

Nie znamy jeszcze nazwiska nowego trenera Grupa Azoty Chemika Police. Jak podaje klub, następca Akbasa ma zostać ogłoszony w ciągu kilku tygodni.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie