Mistrzyni świata chce walczyć dla KSW

Sporty walki
Mistrzyni świata chce walczyć dla KSW
fot. Instagram

Utytułowana kickbokserka Emilia Czerwińska wyraziła za pośrednictwem mediów społecznościowych gotowość do walki dla organizacji KSW. "Zaczęłam przygotowania do walk w formule MMA. Jestem gotowa na to, by spróbować swoich sił w jednej z najlepszych organizacji MMA na świecie" - napisała na swoim Instagramie.

Czerwińska ma na koncie dwa mistrzostwa świata w K1 oraz dziewięć tytułów mistrzyni Polski. W MMA toczyła już walki amatorskie na gali ALMMA 183. Oba swoje pojedynki wygrała. Teraz zawodniczka z Zielonej Góry poinformowała, że chce walczyć w organizacji KSW.

 

ZOBACZ TAKŻE: Jay Silva wraca do KSW! "Podpisałem kontrakt na walkę w czerwcu"

 

"Jak zapewne zauważyliście, zaczęłam przygotowywać się do walk w formule. Jako kilkukrotna mistrzyni świat w K1 nadszedł czas na nowe wyzwania! Widziałam, że Tomasz Sarara podpisał kontrakt z KSW! Nie ukrywam, że również jestem gotowa na to, by spróbować sił w jednej z najlepszych organizacji MMA na świecie! Co wy na to?!" - napisała na swoim Instagramie. Dodatkowo w poście oznaczyła włodarzy KSW.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Emilia Czerwińska (@emilia_czerwinska)

 

Dotychczasowo w MMA Czerwińska walczyła w kategorii muszej (do 57 kg). W KSW w tej dywizji walczą m.in. Justyna Haba i Karolina Owczarz.

 

Zdjęcia Emilii Czerwińskiej na kolejnych stronach.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze