Kwalifikacje do ME siatkarek 2021: Łotwa - Czechy. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Łotwa i Czechy zagrają w meczu kwalifikacji do Mistrzostw Europy siatkarek 2021. Która reprezentacja będzie górą w pierwszej kolejce? Relacja i wynik na żywo meczu Łotwa - Czechy od godz. 18:40 na Polsatsport.pl.

Sezon klubowy za nami, a więc czas na reprezentacyjne emocje z udziałem siatkarek. W meczu pierwszej kolejki kwalifikacji do Mistrzostw Europy 2021 zmierzą się Łotwa i Czechy. Obie reprezentacje szykują się na zacięte starcie, ale faworytem będą Czeszki.

 

ZOBACZ TAKŻE: Zmarł Aleksandr Saprykin. Był siatkarskim mistrzem Europy i medalistą igrzysk olimpijskich


Obie kadry dzieli przepaść w rankingu FIVB. Czechy zajmują 22. miejsce między Kazachstanem i Kenią. Łotwa plasuje się dopiero na 52. pozycji pomiędzy reprezentacjami Czarnogóry oraz Francji.


W tegorocznej edycji mistrzostw Europy siatkarek zagrają 24 reprezentacje. Znamy już dwanaście reprezentacji, które mają zapewniony udział w tych zawodach. Awans bez kwalifikacji mieli zapewniony współgospodarze imprezy – Serbia, Bułgaria, Chorwacja i Rumunia oraz czołowe ekipy ME 2019 – Turcja, Włochy, Polska, Holandia, Niemcy, Rosja, Belgia i Azerbejdżan.

 

Relacja i wynik na żywo meczu Łotwa - Czechy od godz. 18:40 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie