FEN 34: Karta walk

Sporty walki
FEN 34: Karta walk
Fot. FEN
Walką wieczoru FEN 34 będzie starcie Trybsona z Borowskim.

Wielkimi krokami zbliża się FEN 34: Totalbet Fight Night. Nadchodząca gala będzie różniła się od poprzednich edycji. Karta walk została podzielona pół na pół. Znalazło się na niej pięć pojedynków sportowych i pięć freak fightów. W walce wieczoru dojdzie do starcia rewanżowego pomiędzy Pawłem "Trybsonem" Trybałą i Łukaszem Borowskim. Sprawdźcie kartę walk gali FEN 34: Totalbet Fight Night.

Trybała i Borowski po raz pierwszy zmierzyli się na gali FEN 31. Pojedynek został przerwany w drugiej rundzie, kiedy "Boroś" doznał bardzo groźnie wyglądającej kontuzji ucha. Zwycięzcą starcia został ogłoszony "Trybson". Po walce konflikt obu zawodników nie ustał. Wszystko wskazywało na to, że konieczne będzie ponowne zestawienie ich pojedynku. Finalnie dojdzie do niego 28 maja. Trenujący w Akademii Sportów Walki Wilanów "Trybson" jest niepokonany od czterech walk, z kolei Borowski czeka na zawodowe zwycięstwo od 2016 roku. 

 

ZOBACZ TAKŻE: FEN 34: Gdzie obejrzeć galę? 

 

W co-main evencie rękawice skrzyżują Jonas Magard i Frans Mlambo, a stawką pojedynku będzie pas mistrza FEN w wadze koguciej. Ciekawie również zapowiadają się starcia Szymon Dusza - Cezary Oleksiejczuk, Ekaterina Shakalova - Jamila Sandora, Łukasz Charzewski - Damien Lapilus. 

 

Podczas gali FEN 34 zobaczymy też walki "freak fight". Na kibiców będą czekały następujące zestawienia: Paulina Paola - Wiktoria "tu_viciia" Gnieciak, Kamil Piórkowski - Adam Radziszewski, Mateusz "Muran" Murański vs Epic Cheat Meal, Aniela "Lil Masti" Bogusz - Ada "Flychanelle" Śledź. Będzie to pierwszy tego typu gala FEN, na której pojawi się aż tyle walk osób niezwiązanych z MMA. 

 

Łącznie na karcie walk znalazło się 10 pojedynków. 

 

Karta walk gali FEN 34: 

 

93,0 kg, MMA: Paweł "Trybson" Trybała vs Łukasz "Boroś" Borowski
61,2 kg MMA: Jonas Magard vs Frans Mlambo
61,2 kg MMA: Aniela "Lil Masti" Bogusz vs Ada "Flychanelle" Śledź
77,1 kg, MMA: Szymon Dusza vs Cezary Oleksiejczuk
110,00 kg, MMA: Mateusz "Muran" Murański vs Epic Cheat Meal
61,2 kg, MMA: Ekaterina Shakalova vs Jamila Sandora
94,0 kg, MMA: Kamil Piórkowski vs Adam Radziszewski
70,3 kg, MMA: Łukasz Charzewski vs Damien Lapilus
61,0 kg MMA: Paulina Paola vs Wiktoria "tu_viciia" Gnieciak
93,0 kg, MMA: Michał Piwowarski vs Kacper Miklasz

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie