Fortuna 1 Liga: Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

Puszcza Niepołomice i Zagłębie Sosnowiec zmierzą się w meczu 32. kolejki Fortuna 1 Ligi. Sosnowiczanie wciąż są zagrożeni spadkiem i pilnie potrzebują punktów. Czy sięgną po pełną pulę w spotkaniu z Puszczą? Relacja i wynik na żywo meczu Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec od godz. 19:00 na Polsatsport.pl.

Przed nami ostatnie spotkanie 32. kolejki Fortuna 1 Ligi. Wystąpią w nim Puszcza Niepołomice i Zagłębie Sosnowiec, a więc zespoły, które przez większą część sezonu okupują dolne miejsca tabeli. To jednak nie oznacza, że w Niepołomicach zabraknie emocji, bowiem o ile gospodarze mają zapewnione utrzymanie i nie walczą o baraże, tak Zagłębie wciąż jest zagrożone spadkiem.

 

ZOBACZ TAKŻE: Z 3:0 na 3:3! Remis w meczu Korony z Arką


Drużyna ze Śląska zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli i ma tylko trzy punkty przewagi nad GKS-em Bełchatów. Co prawda bełchatowianie mają już za sobą mecz 32. kolejki, w którym pokonali Chrobrego Głogów 1:0, ale nikt w Sosnowcu nie zamierza bagatelizować zagrożenia jakie stwarza ostatnia aktualnie ekipa Fortuna 1 Ligi.


To oznacza, że w Niepołomicach trzeba wygrać, aby jak najszybciej zapewnić sobie bezpieczeństwo. Do końca sezonu pozostały trzy kolejki, ale to Puszcza będzie teoretycznie najłatwiejszym rywalem. W czerwcu Zagłębie czekają jeszcze starcia z walczącymi o baraże Górnikiem Łęczna oraz Miedzią Legnica, a więc zwycięstwo nad niepołomiczanami może okazać się niezbędne w walce o utrzymanie.


Relacja i wynik na żywo meczu Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec od godz. 19:00 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl
ZOBACZ TAKŻE WIDEO: Anglia - Brazylia. Skrót meczu

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie