Liga Narodów siatkarek: Polska - USA. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Polskie siatkarki wracają do gry! Niestety, przed naszym zespołem już tylko trzy ostatnie mecze w Lidze Narodów, ponieważ podopieczne Jacka Nawrockiego straciły szanse na awans do rundy finałowej. W piątkowe popołudnie rywalem Biało-Czerwonych będą Amerykanki. Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Polki nie zagrają o czołowe lokaty, ale mogą pokrzyżować szyki zdecydowanym liderkom tego turnieju. Amerykanki bowiem znajdują się na pierwszym miejscu z kapitalnym bilansem dwunastu zwycięstw i kompletem punktów. Tylko kataklizm może odebrać im fotel lidera.

 

Nasze zawodniczki nie mają nic do stracenia, a jeżeli nawiążą walkę z utytułowanym rywalem, wówczas mogą podnieść sobie morale. Biało-Czerwone mogą "pochwalić się" bilansem czterech zwycięstw i ośmiu porażek, ostatnio przegrywając z Niemkami 0:3. Przekonamy się czy kilkudniowa przerwa wpłynie pozytywnie na dyspozycję siatkarek Jacka Nawrockiego.

 

Zobacz także: Liga Narodów siatkarek: Polska - USA. Transmisja TV oraz stream online

 

Liga Narodów siatkarek jest organizowana przez FIVB od 2018 roku. Jest kontynuacją rozgrywanej w latach 1993–2017 imprezy World Grand Prix. Dwie dotychczasowe edycje wygrała reprezentacja USA. Rozgrywki w 2020 roku zostały odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Edycja 2021 jest rozgrywana w "bezpiecznej bańce" we włoskim mieście Rimini.

 

Relacja i wynik na żywo meczu Polska - USA od godz. 18:00 na Polsatsport.pl.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie