Liga Narodów siatkarek: Tajlandia - Belgia. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Tajlandia i Belgia zmierzą się meczu 13. kolejki Ligi Narodów siatkarek. Zdecydowanym faworytem są Belgijki, bowiem ich rywalki wygrały zaledwie jedno spotkanie w tegorocznej edycji. Relacja i wynik na żywo meczu Tajlandia - Belgia od godz. 13:00 na Polsatsport.pl.

Czas na kolejne emocje w Lidze Narodów siatkarek! Tym razem w meczu 13. kolejki zobaczymy mecz reprezentacji Tajlandii i Belgii.


Tajlandia nie może poszczycić się dobrym wynikiem w tegorocznej edycji. Dotychczas wygrały tylko jedno spotkanie z Niemkami (3:1) i mają na koncie trzy punkty, co daje im ostatnie miejsce w tabeli.


ZOBACZ TAKŻE: Niecodzienne zagranie polskiego siatkarza


Belgia także nie prezentuje się najlepiej zajmując 9. miejsce z pięcioma zwycięstwami i siedmioma porażkami na koncie. Do ósmych Chin traci aż dziesięć punktów. W ostatniej kolejce Belgijki przegrały z Japonią 1:3.


Liga Narodów siatkarek jest organizowana przez FIVB od 2018 roku. Jest kontynuacją rozgrywanej w latach 1993–2017 imprezy World Grand Prix. Dwie dotychczasowe edycje wygrała reprezentacja USA. Rozgrywki w 2020 roku zostały odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Edycja 2021 jest rozgrywana w "bezpiecznej bańce" we włoskim mieście Rimini.


Relacja i wynik na żywo meczu Tajlandia - Belgia od godz. 13:00 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie