Cała Polska za Hurkaczem! Nasi siatkarze również kibicują

Siatkówka
Cała Polska za Hurkaczem! Nasi siatkarze również kibicują
fot. PAP
Michał Kubiak trzyma kciuki za Huberta Hurkacza.

Pierwszy mecz XVIII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera odbędzie się zaledwie pół godziny po rozpoczęciu na londyńskich kortach meczu Huberta Hurkacza z Matteo Berettinim. Przebywający w Krakowie reprezentanci Polski wypowiedzieli się na temat półfinału Wimbledonu.

Marta Ćwiertniewicz: Zdaję sobie sprawę, że dużo czasu poświęcacie na przygotowania do igrzysk olimpijskich, ale czy macie czas na śledzenie tego, co dzieje się na kortach Wimbledonu? 

 

Michał Kubiak: Interesuje się tenisem od lat, śledzę naszych reprezentantów. Zawodnicy walczą o swój pierwszy wielkoszlemowy finał i będzie to widać w pierwszym secie. Hubert nie stoi na straconej pozycji, co pokazał w meczu z Rogerem Federerem. Jest na dobrej drodze, aby do finału awansować. Trzymam za niego kciuki.

 

ZOBACZ TAKŻE: Mecz Hurkacz - Berrettini w Polsacie i Polsacie Sport

 

Paweł Zatorski: Oczywiście śledzę każdy mecz na londyńskich kortach. Kibicuje Hurkaczowi, który walczy o honor Polaków. W drodze na poranny trening sprawdzaliśmy, o której będzie grał z Matteo Berettinim. Patrząc na to, jak zagrał w ostatnich dwóch meczach, ma szansę na to, aby zająć wysokie miejsce w tym turnieju. Ja też gram czasem w tenisa, gdy czas na to pozwala, to z chęcią odwiedzam kort.

 

Fabian Drzyzga: Obejrzałem drugiego seta z Federerem i byłem pod wrażeniem tego, jak Hurkacz gra. Trzymam kciuki, aby Polak wygrał Wimbledon. Musi skupić się na sobie, nie patrzeć na przeciwnika. Kiedyś oglądałem dużo więcej, teraz to nie jest moja ulubiona dyscyplina. 

 

PZ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie