MŚ U-20: Polska - Egipt. Relacja i wynik na żywo

W ostatnim meczu fazy grupowej mistrzostw świata siatkarek do lat 20 reprezentacja Polski zmierzy się z narodową drużyną Egiptu. To spotkanie zadecyduje o awansie Biało-Czerwonych do następnej fazy turnieju. Relacja i wynik na żywo meczu Polska - Egipt na Polsatsport.pl.

W pierwszym meczu Polki bez problemu pokonały zespół Białorusi, nie tracąc nawet jednego seta. Drugie starcie nie poszło jednak po myśli naszych siatkarek. Mimo że pierwsze dwa sety zapowiadały wyrównaną rywalizację, to zawodniczki z Półwyspu Apenińskiego okazały się lepsze. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:3. Mimo tej porażki Polki obecnie zajmują drugie miejsce w grupie D, co zapewnia im awans do następnej rundy turnieju.

Natomiast dla siatkarek z Egiptu mistrzostwa nie układają się tak dobrze. Najpierw przegrały mecz z włoską drużyną, z którą nie dały rady wygrać ani jednego seta. Następnie nie poradziły sobie z ekipą Białorusi. Mecz z naszymi wschodnimi sąsiadami zakończył się wynikiem 2:3.

Reprezentacja Polski jest zatem faworytem meczu z reprezentacją Egiptu. Zwycięstwo prawdopodobnie zapewniłoby Biało-Czerwonym wyjście z grupy.

Relacja na żywo z meczu Polska - Egipt na Polsatsport.pl. Początek od godziny 20:30.