Diamentowa Liga w Gateshead: Transmisja TV i stream online

Inne
Diamentowa Liga w Gateshead: Transmisja TV i stream online
fot. Cyfrasport
Natalia Kaczmarek to jedyna Polska na mityngu Diamentowej Ligi w Gateshead

Diamentowa Liga zawita do Wielkiej Brytanii już drugi raz w tym roku. 23 maja cykl rozpoczął się w Gateshead, gdzie we wtorek ponownie dojdzie do rywalizacji najlepszych lekkoatletów świata. Wśród nich będzie jedna reprezentantka Polski. Dla wielu zawodników będzie to ostatni start przed igrzyskami w Tokio, bo to także ostatni przed startem tej imprezy mityng tego prestiżowego cyklu. Transmisja mityngu Diamentowej Ligi w Gateshead w Polsacie Sport Extra i na Ipla.tv.

Jedyna Polką w Gateshead będzie mistrzyni kraju w biegu na 400 m Natalia Kaczmarek. Młodzieżowa mistrzyni Europy z 2019 roku zadebiutuje w Diamentowej Lidze i można powiedzieć, że po raz pierwszy zmierzy się z tak silnymi rywalkami. Nie jest jednak bez szans, bo wśród ośmiu zawodniczek, które powalczą w wyścigu na jedno okrążenie, 23-letnia wrocławianka legitymuje się drugim w tym roku wynikiem na świecie. Szybciej pobiegła jedynie Jamajka Stephenie Ann McPherson, medalistka igrzysk olimpijskich i mistrzostw świata w sztafecie.

 

ZOBACZ TAKŻE: Lewandowski pobił rekord Polski na 1500 m  

 

Magnesem dla publiczności w Gateshead mają być wielki gwiazdy lekkiej atletyki. To m.in. amerykański sprinter Trayvon Bromell, biegająca średnie dystanse Etiopka Sifan Hassan, która reprezentuje Holandię, brytyjskie mistrzynie świata Katarina Johnson-Thompson i Dina Asher-Smith, niemiecki oszczepnik Johannes Vetter czy specjalizująca się w biegu przez płotki Keni Harrison.    

 

Transmisja mityngu Diamentowej Ligi w Gateshead od godziny 20:00 w Polsacie Sport Extra i na Ipla.tv.

WŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie