MŚ U-20 siatkarek: Polska - USA. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Reprezentacja polskich siatkarek do lat 20 zmierzy się z reprezentacją Stanów Zjednoczonych o piąte miejsce na mistrzostwach świata. Biało-Czerwone czeka trudne starcie. Relacja i wynik na żywo meczu Polska - USA od godziny 17:30 na Polsatsport.pl.

Polski siatkarki zajęły w fazie wstępnej drugie miejsce w grupie D, plasując się trzy punkty niżej od włoskich zawodniczek. Następnie w fazie głównej pokonały tylko drużynę z Dominikany, przez co nie awansowały do dalszej walki o mistrzostwo. Teraz mogą zająć maksymalnie piąte miejsce na turnieju.

 

Zobacz także: Polscy siatkarze dotarli do Tokio. Zobaczcie, jak ich powitano

 

W sobotę reprezentacja Polski zwyciężyła w meczu z Brazylią. Nasze siatkarki pokonały ekipę z Ameryki Południowej bez straty ani jednego seta. Dzięki temu teraz zmierzą się z Amerykankami w walce o piąte miejsce.

 

Reprezentacja Stanów Zjednoczonych w fazie wstępnej była liderem swojej grupy, pokonując: Rosję, Turcję i Tajlandię, jednak podczas głównego etapu nie wszystko poszło po jej myśli. Dwie przegrane i zaledwie jedno zwycięstwo zapewniło jej trzecie miejsce, co oznacza walkę o piąte miejsce w turnieju. W swoim ostatnim meczu Amerykanki rozbiły Dominikanę 3:0. 

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Polska - USA na Polsatsport.pl. Początek od godziny 17:30. 

 

 

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie