Tokio 2020: Adam Kszczot ekspertem Polsatu Sport

Inne
Tokio 2020: Adam Kszczot ekspertem Polsatu Sport
fot. PAP
Adam Kszczot będzie jednym z głównych ekspertów w programie "Studio Tokio"

Adam Kszczot w tym roku nie pojedzie na igrzyska olimpijskie, jednak polscy kibice nadal będą mogli oglądać utytułowanego biegacza. Pojawi się on w roli eksperta w programie "Studio Tokio" na antenie Polsatu Sport.

Kszczot nadal będzie obecny na nadchodzących igrzyskach olimpijskich, jednak jego rola będzie inna, niż ta, do której dotychczas nas przyzwyczaił.

 

ZOBACZ TAKŻE: Tokio 2020. Magdalena Fularczyk-Kozłowska: Cztery medale polskich wioślarzy to byłby kosmos

 

- Za trzy dni, bo tyle zostało do otwarcia igrzysk, zobaczymy się w studio. Zajmę się komentowaniem wydarzeń sportowych, ale nie będę w tym osamotniony. Będzie też Renata Mauer, czy też Andrzej Person, a także wielu innych wspaniałych gości. Będzie się działo - mówił polski sportowiec.

 

Wielokrotny medalista mistrzostw Europy oraz mistrzostw świata będzie jednym z głównych ekspertów w programie "Studio Tokio" na antenie Polsatu Sport.

 

- U wielu zawodników dużo się wydarzyło na drodze do tej imprezy. Od zgrupowań, które były przekładane, po to jak się przygotowywali się nasi najlepsi lekkoatleci. Te wszystkie informacje wylądują u widzów "Studio Tokio" - mówił Kszczot przed naszą kamerą.

 

Rekordzista Polski w biegu na 800 metrów w hali, podzielił się również spostrzeżeniami, dotyczącymi różnicy w pracy sportowca, a eksperta:

 

- Emocje są na pewno bardzo mocne. Igrzyska olimpijskie są wyjątkową imprezą, więc stres jest trochę inny od tego, który jest na mistrzostwach Europy, albo mistrzostwach świata. Różna jest też atmosfera, przez to, że sportowcy ulokowani są w wiosce olimpijskie. Cieszę się, że teraz będę występować w roli eksperta. Wcześniej nigdy nie wystarczało mi czasu, żeby przekazać wszystko to, co mam do powiedzenia. Mam nadzieję, że w ciągu tych dwóch godzin, będę mógł przedstawić sport z tej drugiej strony - podsumował biegacz w rozmowie z Aleksandrą Szutenberg.

 

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie