Tokio 2020: Hurkacz - Saville. Relacja i wynik na żywo

Inne

W niedzielę wczesnym rankiem rywalizację singlową w tenisowym turnieju na igrzyskach olimpijskich w Tokio rozpocznie Hubert Hurkacz. Rywalem wrocławianina będzie Luke Saville, który w ostatniej chwili zastąpił Martona Fucsovicsa. Relacja i wynik na żywo meczu Hubert Hurkacz - Luke Saville na Polsatsport.pl.

Igrzyska w Tokio to pierwsza impreza tej rangi w karierze Hurkacza. Polak rozpoczął zmagania w Japonii od porażki w deblu, w którym występował w parze z Łukaszem Kubotem. Reprezentanci Polski musieli uznać wyższość niemieckiego duetu Struff/Zverev. 

 

ZOBACZ TAKŻE: "Nigdy nie mieliśmy tak mocnej reprezentacji w wioślarstwie"

 

Do rywalizacji w singlu Hurkacz przystępuje po bardzo udanym występie na Wimbledonie. 24-latek dotarł do półfinału prestiżowego turnieju. Dopiero w meczu o awans do wielkiego finału przegrał z Włochem Matteo Berrettinim. 

 

Przeciwnikiem Polaka miał być Marton Fucsovics. Węgier w ostatniej chwili wycofał się jednak z powodu kontuzji barku. Nowym rywalem Huberta Hurkacza w 1. rundzie będzie Luke Saville.

 

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio.

 

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

 

Relacja i wynik na żywo meczu Hubert Hurkacz - Luke Saville na Polsatsport.pl. Początek w niedzielę o 05:15.

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie