Tokio 2020: Klaudia Breś odpadła w eliminacjach. Złoto dla Rosjanki

Witalina Bacaraszkina z Rosyjskiego Komitetu Olimpijskiego wywalczyła złoty medal igrzysk w Tokio w strzelaniu z pistoletu pneumatycznego na dystansie 10 m.

Bacaraszkina uzyskała 240,3 pkt i wyprzedziła Bułgarkę Antoanetę Kostadinową 239,4 i najlepszą w eliminacjach Chinkę Jiang Ranxin 218.

Pięć lat temu w eliminacjach w IO w Rio de Janeiro zwyciężyła Bacaraszkina, ale w finale przegrała z Chinką Zhang Mengxue.

W stolicy Japonii startowała Klaudia Breś, lecz zajęła 21. miejsce i nie awansowała do finału.

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio.

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.