Tokio 2020. Wioślarstwo: Polki same sobie nałożyły medale

Inne
Tokio 2020. Wioślarstwo: Polki same sobie nałożyły medale
fot. PAP
Agnieszka Kobus-Zawojska, Marta Wieliczko, Maria Sajdak i Katarzyna Zillmann same sobie założyły srebrne medale olimpijskie.

Agnieszka Kobus-Zawojska, Marta Wieliczko, Maria Sajdak i Katarzyna Zillmann same sobie założyły srebrne medale olimpijskie, wywalczone w wioślarskiej czwórce podwójnej. Podobnie uczyniły złote medalistki - Chinki oraz brązowe - Australijki.

Medale i bukiety kwiatów podał zawodniczkom na tacy jeden z oficjeli. Taki ceremoniał przyjął Międzynarodowy Komitet Olimpijski w związku z pandemią COVID-19. Wioślarki stały na podium w maseczkach.

 

ZOBACZ TAKŻE: Dramat polskich koszykarzy na IO w Tokio

 

Już w trakcie igrzysk MKOl zgodził się na to, aby podczas ceremonii dekoracji zawodnicy mogli zdjąć maseczki, aby z odsłoniętą twarzą pozować fotoreporterom. Warunkiem jest utrzymywanie odpowiedniego dystansu.

 

Sportowcy mogą je zdjąć po odegraniu hymnów narodowych. To moment dla fotoreporterów, ale i dla samych zawodników, dla których te zdjęcia są pamiątką na całe życie.

 

 

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio.

 

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

A.J., PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie