Tokio 2020: Agnieszka Skrzypulec i Jolanta Ogar utrzymały prowadzenie

Inne
Tokio 2020: Agnieszka Skrzypulec i Jolanta Ogar utrzymały prowadzenie
fot. PAP/EPA/CJ GUNTHER
Agnieszka Skrzypulec i Jolanta Ogar utrzymały prowadzenie w żeglarskiej klasie 470.

Agnieszka Skrzypulec i Jolanta Ogar utrzymały prowadzenie w żeglarskiej klasie 470 w olimpijskiej rywalizacji w Enoshimie. W piątek zanotowały jednak najsłabszy start, zajmując w piątym wyścigu 13. miejsce, ale ten wynik jest "odrzutką" i nie liczy się do klasyfikacji.

Polki, które wygrały pierwszy i drugi wyścig, nie mogą jednak pozwolić sobie na kolejny nieudany start. Ich przewaga nad rywalkami znacznie zmalała. Wyprzedzają tylko o punkt najszybsze w piątym wyścigu Francuzki Camille Lecointre i Aloise Retornaz oraz o dwa punkty Brytyjki Hannah Mills i Eilidh McIntyre.

 

Zobacz także: Piotr Myszka czwarty przed wyścigiem medalowym

 

W piątek odbędzie się jeszcze szósty wyścig. Rywalizacja składa się z dziesięciu wyścigów oraz jedenastego - medalowego. 

 

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio.

 

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

RM, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie