PreZero Grand Prix siatkarek 2021: Wyniki – 31.07

Walka w turnieju PreZero Grand Prix siatkarek trwa w najlepsze

Przed nami przedostatni dzień rywalizacji siatkarek w turnieju PreZero Grand Prix. Na Lotos Stadionie Letnim w Gdańsku rywalizuje ze sobą 12 zespołów. Sprawdź wyniki sobotnich meczów PreZero Grand Prix PLS.

Walka w turnieju PreZero Grand Prix siatkarek trwa w najlepsze. Kolejny dzień rozgrywek oznacza następne sześć spotkań.

Początek pierwszego sobotniego meczu rywalizacji na Stadionie Letnim w Gdańsku był bardzo wyrównany. Żadna z ekip nie pozwalała rywalkom na uzyskanie dużego prowadzenia. Dopiero pod koniec seta zawodniczki Jokera Świecie, dzięki swojej dobrej zagrywce odskoczyły przeciwniczkom i wygrały tę partię 25:18. W drugim secie BKS Bostik Bielsko-Biała przejął inicjatywę wygrywając kilka punktów pod rząd. Do końca siatkarki nie oddały wypracowanego prowadzenia, wygrywając 25:20. Zawodniczki z Bielska-Białej okazały się również lepsze w tie-breaku, tym samym odnosząc triumf w całym spotkaniu.

Następny mecz był już o wiele bardziej jednostronny. Pierwszego seta zawodniczki Impel #VolleyWrocław wygrały bez problemu 25:16. Kolejna partia wyglądała bardzo podobnie. MKS Kalisz nie potrafił znaleźć odpowiedzi na bardzo dobrą grę przeciwniczek. Set zakończył się wynikiem 25:19.

W trzecim sobotnim spotkaniu na Lotos Stadionie Letnim w Gdańsku zawodniczki LOS Nowy Dwór Mazowiecki nie dały szans swoim rywalkom. Siatkarki wykorzystywały skrupulatnie wszystkie błędy przeciwniczek z Polskie Przetwory Pałacu Bydgoszcz. Ekipa z Nowego Dworu Mazowieckiego była w stanie wygrać ten mecz w dwóch setach.

Wyniki sobotnich meczów PreZero Grand Prix siatkarek:

2021-07-31: [13] Joker Świecie – BKS Bostik Bielsko-Biała 1:2 (25:18, 20:25, 9:15)
2021-07-31: [14] MKS Kalisz – Impel #VolleyWrocław 0:2 (16:25, 19:25)
2021-07-31: [15] Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz – LOS Nowy Dwór Mazowiecki 0:2 (15:25, 18:25)
2021-07-31: [16] Grot Budowlani Łódź – UNI Opole 2:1 (25:22, 19:25, 15:12)

2021-07-31: [17] LOS Nowy Dwór Mazowiecki – MKS Kalisz 2:1 (23:25, 25:22, 21:19)
2021-07-31: [18] Joker Świecie – Grot Budowlani Łódź 2:0 (25:20, 25:19)