Tokio 2020: Polska - Kanada. Kiedy mecz? O której godzinie?

Inne

Przed polskimi siatkarzami ostatni mecz fazy grupowe w Tokio. Biało-Czerwoni zagrają z Kanadą. Mistrzowie świata mają już pewny awans, natomiast powalczą o zajecie pierwszego miejsca w grupie. Kiedy odbędzie się mecz Polska - Kanada? O której godzinie rozpocznie się mecz Polska - Kanada?

Polacy prowadzą w grupie A i mają już pewny awans do ćwierćfinału. Po falstarcie w konfrontacji z Iranem i porażce w tie-breaku, podopieczni Vitala Heynena wrócili na zwycięską ścieżkę.

 

Zobacz także: "Wreszcie wznieciliśmy olimpijski ogień"

 

Biało-Czerwoni potrzebowali trzech setów aby pokonać Włochów i Japonię. W spotkaniu z Wenezuelą przegraliśmy jedną partię, ale również zgarnęliśmy komplet punktów.

 

Kanada weszła w turniej olimpijski z dwiema porażkami. Po pięciosetowym boju ulegli Włochom, a następnie gospodarzom 1:3. W kolejnych meczach z Iranem i Wenezuelą zespół z Ameryki Północnej nie oddał nawet seta i z dorobkiem siedmiu punktów plasuje się na trzecim miejscu w grupie.

 

Stawką meczu dla Polaków będzie zajęcie pierwszego miejsca w grupie i wysokie rozstawienie przed ćwierćfinałem.

 

Polska - Kanada: Kiedy mecz? O której godzinie?

Spotkanie Polska - Kanada zostanie rozegrane w niedziele 1 sierpnia. Mecz rozpocznie się o godzinie 02:00.

 

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio.

 

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

TG, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie