Tokio 2020. Siatkówka: Rosja - Tunezja. Relacja i wynik na żywo

Inne

Rosja - Tunezja to jeden z niedzielnych meczów 5. kolejki grupy B IO. Zdecydowanym faworytem jest zespół Europy, który w Tokio występuje jako Rosyjski Komitet Olimpijski. Czy uda mu się odnieść czwartą wygraną? Relacja i wynik na żywo z meczu Rosja - Tunezja od 7:20 na Polsatsport.pl.

Pierwsze trzy spotkania poszły po myśli "Sbornej", która ograła Argentynę, Brazylię oraz Stany Zjednoczone. Każda z tych wygranych robiła wrażenie. W ostatnim meczu jednak pojawiła się dość niespodziewana porażka z Francją. Mimo to Rosjanie nadal są na pierwszym miejscu w grupie, a w ostatnim starciu zmierzą się z najsłabszą w stawce Tunezją. Jak będzie ich odpowiedź na pierwszą porażkę?

 

Zobacz także: Polscy siatkarze poznali rywali w 1/8 finału turnieju olimpijskiego

 

Tunezyjczycy mają na koncie jeden punkt po czterech spotkaniach. Najbliżej wygranej byli w ostatnim meczu z Argentyną, w którym prowadzili już 2:0. Od tego momentu górowali już tylko siatkarze z Ameryki Południowej, którzy zwyciężyli 3:2. Wcześniej Tunezja urwała partię Amerykanom.

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Rosja - Tunezja od 7:20 na Polsatsport.pl.

 

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio.

 

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie