Studio Tokio w środę - 4.08

Inne
Studio Tokio w środę - 4.08
fot. Polsat Sport

W środowym wydaniu Studia Tokio jeszcze raz pochylimy się nad porażką polskich siatkarzy z Francją (2:3). Podsumujemy także najważniejsze wydarzenia minionego dnia w tym występy polskich młociarzy i srebrny medal żeglarek. Gośćmi Pauliny Chylewskiej będą Adam Kszczot, Bartosz Kwolek, Jakub Urban oraz Monika Michalik. Początek programu o godzinie 20:00.

W drugim tygodniu igrzysk jesteśmy świadkami coraz większych sukcesów reprezentantów Polski. Do środy Biało-Czerwoni zdobyli sześć medali, a już rano srebro do polskiej kolekcji dołożyły żeglarki Agnieszka Skrzypulec i Jolanta Ogar. Następne finały lekkoatletyczne mogą dać kolejne krążki na konto Polaków. Największe nadzieje budzą występy młociarzy.

Zobacz także: Anita Włodarczyk ze złotem, Malwina Kopron z brązowym medalem w rzucie młotem!

Po wtorkowej porażce z Francją (2:3) siatkarska Polska wciąż leczy rany. W naszym programie nie zabraknie kolejnych analiz i dyskusji na temat odpadnięcia drużyny Vitala Heynena. W studiu nie zabraknie specjalnych gości i rozmów z siatkarskimi ekspertami.

W studiu nie zabraknie interesujących gości. Przy stole zasiądą lekkoatleta Adam Kszczot, siatkarz reprezentacji Polski Bartosz Kwolek, trener polskich wioślarek Jakub Urban oraz Monika Michalik, polska zapaśniczka i brązowa medalistka igrzysk w Rio De Janeiro, a prywatnie siostra Tadeusza medalisty z Tokio.

W japońskim ogrodzie odwiedzi nas Paweł Mateńczuk znany jako „Naval”. Były żołnierz Jednostki Wojskowej GROM podzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat tegorocznych igrzysk.

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio.

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

MM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie