ME siatkarek: Niemcy - Grecja. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Siatkarki reprezentacji Niemiec meczem z Greczynkami zakończą czwartą kolejkę zmagań w grupie B na mistrzostwach Europy. Zdecydowanymi faworytkami tej konfrontacji są nasi zachodni sąsiedzie. Czy swoją wyższość nad rywalkami potwierdzą na parkiecie? Relacja i wynik na żywo z meczu Niemcy - Grecja na Polsatsport.pl.

EuroVolley 2021 nie rozpoczął się po myśli zawodniczek Feliksa Koslowskiego. Na inaugurację turnieju jego drużyna uległa niespodziewanie reprezentacji Polski. Dzień później Niemki po zaciętym starciu mogły cieszyć się ze zwycięstwa w czterech setach nad Węgierkami. Z kolei w starciu z gospodyniami turnieju do wygranej potrzebowały pięciu partii.

 

ZOBACZ TAKŻE: Wygryzła Nawrockiego! Polska siatkarka przejęła obowiązki trenera (WIDEO)


Greczynki na turniej do Płowdiw przyjechały z zamiarem zaprezentowania się z jak najlepszej strony. Do tej pory nie mogą mówić o swojej grze nic dobrego. Po czterech meczach mają na koncie zaledwie punkt uzyskany po pięciosetowym boju przeciwko Hiszpankom. W pozostałych spotkaniach rywalki nie postawiły im żadnych nadziei, pokonując zespół z Półwyspu Peloponoskiego.


Historia spotkań pomiędzy Niemkami i Greczynkami przemawia za tymi pierwszymi. W dotychczasowych czterech potyczkach, trzykrotnie lepsze okazały się siatkarki zza naszej zachodniej granicy. Nic nie wskazuje na to, żeby tym razem mogło być inaczej.


Relacja i wynik na żywo z meczu Niemcy - Grecja na Polsatsport.pl. Początek o 16:30.

PN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie