MŚ U-19 siatkarzy: Polska - Niemcy. Relacja i wynik na żywo

W ćwierćfinale mistrzostw świata U-19 w siatkówce rywalem Polaków będą Niemcy. Biało-Czerwoni podczas rywalizacji nie stracili jeszcze ani jednego seta. Relacja i wynik na żywo meczu Polska - Niemcy na Polsatsport.pl.

Polacy wygrali swoje wszystkie dotychczasowej spotkania na tegorocznym turnieju. W grupie zwyciężyli w starciach z: Nigerią (3:0), Indiami (3:0) i Iranem (3:0). Ostatni grupowy rywal Biało-Czerwonych,  czyli Gwatemala nie pojawiła się na turnieju.

Po awansie z pierwszego miejsca w grupie przyszedł czas na rywalizację w fazie pucharowej. W 1/8 finału polscy siatkarze stanęli naprzeciwko reprezentacji Kolumbii. Zawodnicy Michała Bąkiewicza bez problemu wygrali to spotkanie, nie tracąc ani jednego seta.

W ćwierćfinale ich rywalem będzie ekipa z Niemiec. Drużyna zza naszej zachodniej granicy zajęła drugie miejsce w grupie B, zaraz za Argentyną. Podczas pierwszego etapu mistrzostw Niemcy mierzyli się z: Kubą (3:0), Argentyną (1:3) i Egiptem (3:0). Piątaadrużyną w tym zestawieniu miała być Dominikana, ale podobnie jak wcześniej wspomniana Gwatemala, nie przyjechała na turniej.

Zespół z Niemiec podczas fazy pucharowej po trudnym meczu pokonał Belgów 3:2.

Zwycięzca tego ćwierćfinału w następnym meczu zmierzy się z triumfatorem meczu Argentyna - Iran.

Relacja i wynik na żywo meczu Polska - Niemcy na Polsatsport.pl. Początek od godziny 16:30.