ME siatkarzy 2021: Turcja - Holandia. Relacja i wynik na żywo

Podczas fazy grupowej mistrzostw Europy Turcja zmierzy się z Holandią. Stawką tego spotkania będzie miejsce w czołówce grupy C. Relacja i wynik na żywo meczu Turcja - Holandia na Polsatsport.pl.

Siatkarze z Turcji jak na razie nie przegrali ani jednego meczu na tegorocznych mistrzostwach Europy. Największy problem mieli w starciach z Rosją i Hiszpanią. Oba spotkania trwały cztery sety. Mimo wyrównanej walki Turcy w końcowej fazie meczów znajdowali sposób, by pokonać przeciwników. Natomiast ich mecz z ekipą z Macedonii Północnej zakończyło się wynikiem 3:0.

Holendrzy w swoim pierwszym starciu na turnieju walczyli z Hiszpanią. Bez problemu rozbili zespół z Półwyspu Iberyjskiego, nie tracąc ani jednego seta. Następnie w podobnych okolicznościach pokonali ekipę z Macedonii Północnej. O wyniku ich spotkaniach z Rosjanami musiał zadecydować tie-break. Zespół z Holandii nie dał rady znaleźć odpowiedzi na dobrą grę przeciwników, tym samym odnosząc swoją pierwszą porażkę na tegorocznych mistrzostwach.

Kiedy ostatni raz Holendrzy mierzyli się z Turcją wygrali 3:1.

Relacja i wynik na żywo meczu Turcja - Holandia na Polsatsport.pl. Początek od godziny 19:00.