Babilon MMA 25. Damian Zorczykowski wraca do Babilon MMA

Sporty walki
Babilon MMA 25. Damian Zorczykowski wraca do Babilon MMA
fot. Materiały prasowe
Krzysztof Gutowski zmierzy się z mającym świetną passę Piotrem Kacprzakiem

Już 8 października w Łomży odbędzie się gala Babilon MMA 25! Tym razem w klatce pojawią się czołowi zawodnicy organizacji walczący w kategorii piórkowej (do 66 kg), więc pojedynki zapowiadają się wyśmienicie i na pewno nie zabraknie wielkich sportowych emocji.

Powróci między innymi król nokautu Krzysztof Gutowski (8-1, 8 KO), który zmierzy się z mającym świetną passę Piotrem Kacprzakiem (5-3, 1 KO, 2 SUB), który wygrał w znakomitym stylu 3 z 4 ostatnich walk. Jedyna porażka była bardzo kontrowersyjna i Kacprzak wziął za nią srogi rewanż.

 

Zobacz także: Albert Odzimkowski wraca do klatki w nowej kategorii wagowej

 

Na gali Babilon MMA 25 w Łomży wystąpi także wracający do organizacji były pretendent do jej mistrzowskiego tytułu - Damian Zorczykowski (7-5, 1 KO, 4 SUB). Organizatorzy szykują też bardzo mocne mistrzowskie starcie, które będzie główną atrakcją wieczoru, a kartę walk jak zwykle uzupełnią potyczki popularnych miejscowych zawodników. Więcej informacji podamy już wkrótce!

 

Bilety na galę Babilon MMA 25 w cenie od 60 PLN są już w sprzedaży na Eventim.pl. Transmisja na kanałach grupy Polsat oraz w aplikacji Polsat Box Go.

KN, Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie