TAURON liga: Grupa Azoty Chemik Police - ŁKS Commercecon Łódź. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W jednym z sobotnich meczów TAURON ligi dojdzie do absolutnego szlagieru, w którym Grupa Azoty Chemik Police zmierzy się z ŁKS-em Commercecon Łódź. Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Policzanki znakomicie rozpoczęły ten sezon, a na potwierdzenie tych słów niech świadczy bilans trzech zwycięstw w trzech meczach, komplet punktów i zaledwie jeden stracony set. Podopieczne Jacka Nawrockiego odprawiły z kwitkiem kolejno siatkarki z Opola, Bielska-Białej oraz Łodzi. Przed Chemikiem kolejne starcie z zespołem z centralnej Polski.

 

Zobacz także: PlusLiga: Gorączka siatkarskiej soboty! Plan transmisji

 

ŁKS zanotował falstart u progu sezonu. Łodzianki najpierw przegrały na wyjeździe w Radomiu 0:3, a następnie po pasjonującym boju w Rzeszowie 2:3. Szansa na premierowe zwycięstwo otwiera się w sobotnie późne popołudnie, ale natchniony rywal będzie chciał podtrzymać serię wygranych.

 

Ostatni raz obie drużyny zmierzyły się w lutym tego roku w półfinale Pucharu Polski. Wówczas Chemik wygrał 3:0 i jak się później okazało - sięgnął po trofeum. Na niwie ligowej ostatnie starcie również należało do policzanek, które miesiąc wcześniej zwyciężyły bez straty seta. Co ciekawe, ostatnie zwycięstwo ŁKS-u na Chemikiem to analogiczny rezultat, a więc trzy poprzednie starcia obu zespołów kończyły się rezultatem 3:0 dla jednych bądź drugich. Czy tym razem będzie podobnie?

 

Relacja i wynik na żywo meczu Grupa Azoty Chemik Police - ŁKS Commercecon Łódź o godz. 18:00 na Polsatsport.pl.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie