AL-KO Sponsorem Tytularnym Superpucharów Polski

Siatkówka
AL-KO Sponsorem Tytularnym Superpucharów Polski
Fot. PLS
Firma AL-KO, producent innowacyjnych urządzeń do pielęgnacji ogrodów została Sponsorem Tytularnym Superpucharów Polski Kobiet i Superpucharów Polski Mężczyzn w siatkówce w latach 2022-2024.

Firma AL-KO, producent innowacyjnych urządzeń do pielęgnacji ogrodów została Sponsorem Tytularnym Superpucharów Polski Kobiet i Superpucharów Polski Mężczyzn w siatkówce w latach 2022-2024. AL-KO będzie także Oficjalnym Sponsorem rozgrywek w PlusLidze, TAURON Lidze, oraz TAURON 1 Lidze. Dodatkowo firma będzie widoczna w trakcie obu turniejów finałowych TAURON Pucharu Polski.

AL-KO to uznana, kolejna światowa marka, która dołącza do grona Oficjalnych Sponsorów rozgrywek zarządzanych przez Polską Ligę Siatkówki. To przedsiębiorstwo z ponad 90 letnią historią działające obecnie w 30 lokalizacjach na całym świecie, która specjalizuje się w produkcji maszyn do pielęgnacji ogrodów dla hobbystów.

– Dla nas to bardzo ważne, by pozyskiwać partnerów, którzy dynamicznie się rozwijają, a siatkówka ma im w tym pomóc i być projektem na dłuższy czas – mówi Artur Popko, prezes zarządu Polskiej Ligi Siatkówki S.A. – Cieszę się, że możemy w naszej siatkarskiej rodzinie powitać nowego partnera, który będzie z nami na co najmniej trzy najbliższe sezony. Wierzę, że razem stworzymy doskonały produkt dla najlepszych kibiców na świecie – dodaje.

 – Jesteśmy zaszczyceni, że możemy zostać mecenasem sportu, który w Polsce od lat gromadzi wokół siebie tysiące fanów. To właśnie ta pozytywna energia sprawia, że chcemy dorzucić swoją cegiełkę w tworzeniu tej niesamowitej społeczności i wspierać wybitnych polskich sportowców – mówi Marcin Liszyński, prezes zarządu AL-KO Kober Polska Sp. z o.o. 

Firma AL-KO od 2022 roku będzie przez trzy najbliższe edycje Sponsorem Tytularnym AL-KO Superpucharów Polski w Piłce Siatkowej Kobiet i Mężczyzn oraz Oficjalnym Sponsorem rozgrywek w PlusLidze, TAURON Lidze, TAURON 1. Lidze. Ekspozycja tej marki będzie stałe obecna także przez najbliższe trzy sezony w trakcie turniejów finałowych TAURON Pucharu Polski.

– Nasza firma od lat wspiera rozwój wielu przedsięwzięć z branży sportowej i jesteśmy dumni, że do tego grona dołączył Superpuchar Polski oraz PlusLiga, Tauron Liga i siatkarska Tauron 1 Liga. Rozwój ligi w Polsce jest bardzo obiecujący, a nasza firma podziela wartości jakimi się kieruje. Rodzinna atmosfera na trybunach polskiej ligi siatkarskiej idealnie pasuje do charakteru firmy AL-KO, która z rodzinnego warsztatu ślusarskiego, rozwinęła się w międzynarodową firmę. Takich właśnie międzynarodowych sukcesów życzymy naszym siatkarzom – mówi Maciej Konieczny, Dyrektor Handlowy AL-KO Kober Sp. z o.o.

PI, Informacja Prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie