PlusLiga: Cerrad Enea Czarni - Trefl Gdańsk. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Przed sympatykami PlusLigi kolejne spotkanie czwartej kolejka ligowych zmagań. Cerrad Enea Czarni Radom zmierzą się z zespołem Trefl Gdańsk. Transmisja meczu Cerrad Enea Czarni - Trefl Gdańsk na Polsatsport.pl i Polsat Box Go.

Gospodarze sobotniego meczu tragicznie weszli w ten sezon. Najpierw polegli na własnej hali z Projekt Warszawa, następnie "wyczyn" ten powtórzyli w pojedynku z Kędzierzynem-Koźle, aby w ostatniej kolejce ulec w Rzeszowie Asseco. Przegrali w trzech setach, w ostatnim nie zdobywając nawet 15 punktów. Wszystkie mecze radomianie przegrywali 0:3.

 

ZOBACZ TAKŻE: PZPS ogłosił konkursy na trenerów obu reprezentacji

 

Czarni zajmują, niechlubną, ostatnią pozycję w lidze i jako jedyni nie wygrali dotychczas ani jednego seta. Na ten moment są oni drużyną najbardziej przybliżaną do spadku, a ich forma mocno zawodzi.

 

W zdecydowanie lepszej dyspozycji znajdują się zawodnicy Trefla Gdańsk, którzy po trzech seriach rozgrywek, zajmują ósmą lokatę z dorobkiem czterech punktów. Na inaugurację sezonu dzielnie walczyli w spotkaniu z GKS Katowice. Finalnie jednak musieli uznać ich wyższość (2:3). W drugiej kolejce zostali pokonani przez Aluron CMC Wartę 1:3, ale już w ostatniej, pewnie wygrali z Cuprum Lubin 3:0.

 

W ubiegłym sezonie oba zespoły mierzyły się ze sobą dwukrotnie. Najpierw w Radomiu triumfował Trefl 3:0, a następnie w meczu rewanżowym, również pokazał swoją siłę, wygrywając 3:1 u siebie.

 

Relacja i wynik na żywo meczu Cerrad Enea Czarni - Trefl Gdańsk na Polsatsport.pl i na Polsat Box Go. Początek o godz. 17:30.

MS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie