Liga Europy: Gol Arkadiusza Milika w wygranym meczu Olympique Marsylia

Arkadiusz Milik zdobył bramkę, a jego Olympique Marsylia pokonał u siebie Lokomotiw Moskwa 1:0.

Arkadiusz Milik zdobył bramkę, a jego Olympique Marsylia pokonał u siebie Lokomotiw Moskwa 1:0 w meczu 6. kolejki grupy E Ligi Europy. To czwarty gol polskiego piłkarza w tych rozgrywkach. Francuski zespół zajął trzecie miejsce i zagra w fazie pucharowej Ligi Konferencji.

Milik trafił do siatki głową w 35. minucie, sprytnie znajdując sobie miejsce blisko bramki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Turka Cengiza Undera.

27-letni napastnik grał do 68. minuty, ale wynik już do końca nie uległ zmianie.

W barwach Lokomotiwu cały mecz rozegrał Maciej Rybus.

Dla zespołu z Marsylii to pierwsze zwycięstwo w grupie E Ligi Europy.

Olympique (7 pkt) po zajęciu trzeciego miejsca wystąpi w lutym w fazie pucharowej Ligi Konferencji - w fazie play off o awans do 1/8 finału. Natomiast ostatni w tabeli zespół z Rosji (2 pkt) odpadł z rywalizacji.