Jake Paul ciężko znokautował Tyrone'a Woodleya w ich drugim starciu (WIDEO)

Sporty walki
Jake Paul ciężko znokautował Tyrone'a Woodleya w ich drugim starciu (WIDEO)
Fot. YouTube
Jake Paul ciężko znokautował Tyrone'a Woodleya w ich drugim starciu (WIDEO)

Jake Paul ponownie okazał się lepszy od Tyrone'a Woodleya w walce bokserskiej. Tym razem youtuber pokonał byłego mistrza UFC przed czasem. "The Chosen One" padł znokautowany w szóstej rundzie pojedynku.

Paul trafił Woodleya potężnym prawym sierpowym, po którym 39-latek upadł na twarz. Sędzia nawet nie podjął się liczenia. Od razu zdecydował o przerwaniu pojedynku. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Babilon Boxing Show: Wyniki gali

 

 

Przypomnijmy, że pierwotnie rywalem Paula miał być Tommy Fury. Brat Tysona Fury'ego musiał jednak wycofać się z walki z powodów zdrowotnych. 

 

To druga wygrana Paula nad Woodleyem. Do ich pierwszego starcia doszło pod koniec sierpnia. Wówczas youtuber zwyciężył niejednogłośną decyzją sędziów. 24-letni influencer zaznaczył, że zgodzi się na walkę rewanżową, jeśli były mistrz UFC wytatuuje sobie napis "kocham Jake'a Paula". Woodley przyjął wyzwanie i wytatuował sobie wskazane słowa... na środkowym palcu. 

 

Paul może już pochwalić się zawodowym rekordem pięciu zwycięstw i ani jednej porażki. Dodajmy, że Woodley nie jest pierwszym profesjonalnym zawodnikiem MMA, który znalazł się "na rozkładzie" youtubera. Wcześniej Paul pokonał przed czasem byłego mistrza Bellatora i One Championship Bena Askrena. 

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie