Ta akcja zakończyła rok 2021 w polskiej siatkówce! (WIDEO)

Siatkówka
Ta akcja zakończyła rok 2021 w polskiej siatkówce! (WIDEO)
fot. PAP/Grzegorz Michałowski
Ostatnie słowo w 2021 roku na polskich parkietach należało do Aleksandara Atanasijevicia.

Rok 2021 w polskiej siatkówce już za nami. Obfitował w wiele wydarzeń, a zakończył się wraz z ostatnią akcją meczu 13. kolejki PlusLigi Cerrad Enea Czarni Radom – PGE Skra Bełchatów (0:3).

Aleksandar Atanasijevic meczu w Radomiu z pewnością nie zapisze na liście najbardziej udanych występów w swojej karierze, ale to właśnie on miał okazję "zamknąć" siatkarski rok 2021 na polskich parkietach, gdy popisał się skutecznym atakiem rozstrzygającym rywalizację w trzecim secie.


Zobacz także: PGE Skra Bełchatów wygrała w Radomiu

 

Na kolejne siatkarskie emocje nie trzeba będzie długo czekać. Nowy Rok 2022 otworzy w PlusLidze mecz Projekt Warszawa – Cerrad Enea Czarni Radom. Spotkanie to zaplanowano na poniedziałek 3 stycznia (godzina 17.30; transmisja – Polsat Sport). Tego samego dnia (godzina 20.30; transmisja – Polsat Sport) zostanie rozegrany również mecz Jastrzębski Węgiel – LUK Lublin. Tauron Liga siatkarek wznowi rozgrywki w czwartek 6 stycznia starciem #VolleyWrocław – Energa MKS Kalisz (godzina 17.30; transmisja – Polsat Box Go). Noworoczne otwarcie Tauron 1. Ligi siatkarzy nastąpi natomiast w środę 5 stycznia, a pierwszym z kilku zaplanowanych na ten dzień meczów będzie konfrontacja AZS AGH Kraków – KPS Siedlce.

 

Ostatnia akcja 2021 roku w polskiej siatkówce w załączonym materiale wideo:


RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie