Kolejne mecze siatkarskie w Polsce odwołane z powodu koronawirusa

Siatkówka
Kolejne mecze siatkarskie w Polsce odwołane z powodu koronawirusa
fot. Cyfrasport

Zaplanowany na niedzielę mecz 16. kolejki Tauron Ligi Joker Świecie – BKS Bostik Bielsko-Biała nie zostanie rozegrany. Powodem jest koronawirus w ekipie BKS. Z podobnej przyczyny nie odbędzie się w planowanym terminie spotkanie Enea Energetyk Poznań – KS Sorella Częstochowianka Częstochowa w 1. lidze siatkarek.

To kolejne spotkania siatkarek zaplanowane na ten weekend, które nie doszły do skutku. Mecz Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz – ŁKS Commercecon Łódź, który był zaplanowany na piątek 21 stycznia, również został przełożony.

 

Zobacz także: Siatkarki Polskie Przetwory Pałacu Bydgoszcz z koronawirusem

 

"W związku z sytuacją epidemiczna w Klubie BKS BOSTIK Bielsko-Biała, Polska Liga Siatkówki S.A. odwołuje mecz TAURON Ligi numer TL-094 pomiędzy Joker Świecie, a BKS BOSTIK Bielsko-Biała zaplanowany na niedzielę 23 stycznia 2022 roku na godz. 12:30. Nowy termin meczu zostanie ustalony w terminie późniejszym" – poinformował klub ze Świecia.

 

 

"Z powodu potwierdzenia przypadków zakażenia COVID-19 w drużynie Enea Energetyk Poznań, jutrzejszy mecz z Klub Sportowy Sorella Częstochowianka został przełożony na 16 marca" – przeczytaliśmy w komunikacie poznańskiego klubu.

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie