PlusLiga: Cuprum Lubin - LUK Lublin. Transmisja TV i stream online

Gdzie obejrzeć mecz Cuprum Lubin - LUK Lublin?

W pierwszym meczu 21. kolejki PlusLigi Cuprum Lubin zmierzy się z ekipą LUK Lublin. Któremu zespołowi uda się przerwać swoją serię porażek? Transmisja meczu Cuprum Lubin - LUK Lublin w Polsacie Sport i na Polsat Box Go.

Cuprum obecnie nie znajduje się w dobrej formie. Podopieczni Pawła Ruska przegrali swoje cztery ostatnie ligowe starcia. Na początku ulegli ekipie Ślepsk Malow Suwałki (1:3). Później lepsze okazały się zespoły Aluron CMC Warta Zawiercie (2:3) oraz GKS Katowice (2:3). Natomiast w poprzedniej kolejce lubinianie musieli uznać wyższość drużyny Indykpol AZS Olsztyn (0:3). Czy w nadchodzącym starciu uda im się przerwać serię porażek?

Siatkarze klubu z Lublina przegrali dwa ostatnie mecze na poziomie PlusLigi. Nie do zatrzymania okazały się ekipy Indykpol AZS Olsztyn (0:3) oraz PGE Skra Bełchatów (0:3). Kibice zespołu prowadzonego przez Dariusza Daszkiewicza mają nadzieję, że ich ulubieńcy w najbliższym spotkaniu sięgną po swoje ósme zwycięstwo w tym sezonie.

Poprzednie starcie Cuprum - LUK zakończyło się triumfem Lublinian.

Transmisja meczu Cuprum Lubin - LUK Lublin w Polsacie Sport i na Polsat Box Go. Początek od godziny 20:30.