Patryk Klimala zmarnował karnego. Katastrofalne wykonanie! (WIDEO)

Patryk Klimala

W nocy z niedzieli na poniedziałek czasu polskiego odbyło się spotkanie pomiędzy New York Red Bulls a Minnesotą United w ramach rozgrywek MLS. W barwach gospodarzy cały mecz rozegrał Patryk Klimala, który fatalnie zmarnował rzut karny.

Ekipa z Nowego Jorku przed tym spotkaniem miała komplet dwóch zwycięstw na koncie. Świetnie w nich zaprezentował się Klimala, który zdobył bramkę i zanotował trzy asysty. Niestety, dobra passa Polaka skończyła się w kolejnym starciu.

23-letni napastnik podszedł do rzutu karnego w 14. minucie rywalizacji, ale jego wykonanie pozostawiało wiele do życzenia. Anemiczny, nieprecyzyjny strzał nie miał prawa zaskoczyć bramkarza rywali.

Piłkarze z Minnesoty wykorzystali swoją sytuację w drugiej połowie i ostatecznie wygrali 1:0, odnosząc pierwsze zwycięstwo w sezonie. Warto zaznaczyć, że w barwach New York Red Bulls w drugiej połowie zaprezentował się były piłkarz Legii - Luquinhas.

Dla Klimali to drugi sezon w MLS w barwach ekipy z Nowego Jorku. Wcześniej przez dwa sezony występował w Celtiku Glasgow. W rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy grał dla Jagiellonii Białystok.