Beach Pro Tour: Porażka Michała Bryla i Bartosza Łosiaka w meczu o 3. miejsce w Rosarito

Michał Bryl i Bartosz Łosiak przegrali w meczu o trzecie miejscu turnieju Beach Pro Tour w Rosarito.

Michał Bryl i Bartosz Łosiak przegrali z Norwegami Andersem Berntsenem Molem i Christianem Sandlie Soerumem 1:2 (21:12, 17:21, 12:15) w meczu o trzecie miejscu turnieju Beach Pro Tour w siatkówce plażowej w meksykańskim Rosarito.

Biało-Czerwoni rozpoczęli zmagania od czterech zwycięstw bez straty seta, ale w półfinale tę passę przerwali brązowi medaliści igrzysk w Tokio Cherif Younouss i Ahmed Tijan z Kataru 0:2 (17:21, 15:21). O tytuł Katarczycy zagrają z Holendrami Alexandrem Brouwerm i Robertem Meeuwsenem.

Przed tygodniem Bryl i Łosiak triumfowali zawodach w innej meksykańskiej miejscowości Tlaxcala. Cykl Beach Pro Tour od tego roku zastąpił World Tour.

Bryl i Łosiak to utytułowani siatkarze plażowi, zwycięzcy zawodów World Tour. Do tej pory sukcesy odnosili jednak z innymi partnerami - Bryl z Grzegorzem Fijałkiem, a Łosiak z Piotrem Kantorem.