Robert Lewandowski zirytowany przebiegiem negocjacji z Bayernem. "Coraz większa złość"

Piłka nożna
Robert Lewandowski zirytowany przebiegiem negocjacji z Bayernem. "Coraz większa złość"
Fot. PAP
Robert Lewandowski

Negocjacje Roberta Lewandowskiego z Bayernem Monachium w sprawie nowej umowy przeciągają się. Jak poinformował kataloński "Sport", kapitan reprezentacji Polski otrzymał propozycję przedłużenia kontraktu z mistrzem Niemiec. Zaproponowane warunki okazały się jednak rozczarowujące dla Lewandowskiego.

"Złość Lewandowskiego na Bayern jest coraz większa. Napastnik wciąż nie pogodził się z rozczarowującą propozycją kontraktu, którą klub przedstawił jego agentowi Piniemu Zahaviemu. Polak nie jest zadowolony z długości umowy, a także oferty finansowej" - pisze "Sport". 

 

ZOBACZ TAKŻE: La Liga: Derby dla Atletico Madryt

 

Według doniesień katalońskich dziennikarzy Lewandowski chciałby podpisać z Bayernem umowę do końca czerwca 2025 roku. Władze "Die Roten" proponują jednak kontrakt o rok krótszy. Do tego dochodzi również kwestia finansowa. 33-latek liczy na znaczną podwyżkę, a Bayern ma proponować 129-krotnemu reprezentantowi Polski takie same pieniądze, jakie otrzymywał do tej pory. 

 

Przedłużające się negocjacje i związane z nimi rozbieżności w oczekiwaniach budzą złość Lewandowskiego. W tej sytuacji zdaniem dziennikarzy "Sportu" transfer Polaka do Barcelony staje się coraz bardziej realny. 

 

"Lewandowski jest przekonany, że jego czas w Bundeslidze dobiegł końca i że nadszedł czas, by wyruszyć w ostatnią przygodę w elitarnym futbolu. Ponadto jego transfer może zapewnić Bayernowi dobry zarobek. Tutaj otwiera się szansa dla Barcelony" - czytamy w "Sporcie". 

 

W najbliższych dniach Pini Zahavi ponownie ma spotkać się z władzami Bayernu. "Duma Katalonii" z pewnością będzie uważnie monitorowała przebieg negocjacji. 

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie