Polsat Boxing Promotions 7: Remigiusz Runowski poznał nowego rywala

Sporty walki
Polsat Boxing Promotions 7: Remigiusz Runowski poznał nowego rywala
Fot. Polsat Sport
Remigiusz Runowski

Zmiana w karcie walk Polsat Boxing Promotions 7. Max Suske (3-0, 2 KO) został nowym przeciwnikiem Remigiusza Runowskiego (2-0-1, 1 KO). Pojedynek został zakontraktowany w limicie kategorii super średniej.

Pierwotnie rywalem Runowskiego miał być Marcin Latocha (0-1). Ostatecznie jego miejsce zajął Suske. 19-letni Niemiec stoczył dotąd trzy pojedynki na zawodowym ringu i wszystkie wygrał. Do tego dwukrotnie kończył swoje starcia przed czasem. 

 

ZOBACZ TAKŻE: PBP 7: Jeżewski spróbuje wrócić na zwycięskie tory 

 

 

Z kolei Runowski będzie chciał wrócić na zwycięskie tory po remisie z Yaroslavem Petrychenką. Wcześniej młody pięściarz zapisał na swoim koncie dwie wygrane na zawodowstwie. 

 

- Wracam po kontuzji. Dzięki fizjoterapeucie naprawiłem się. Do tej walki będę całkowicie inaczej przygotowany. Bedę lepszy. Ring to zweryfikuje - mówił Runowski w rozmowie z Polsatem Sport.

 

Gala Polsat Boxing Promotions 7 odbędzie się 27 maja w Lublinie. W walce wieczoru Osleys Iglesias zmierzy się z Isaakiem Chilembą. Ponadto swoje pojedynki na gali stoczą m.in. Nikodem Jeżewski, Konrad Kozłowski i Miłosz Grabowski.

 

Bilety dostępne TUTAJ.

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie