Brazylijska siatkarka udostępnia intymne zdjęcia. "Zarabiam na tym więcej niż na boisku"

Siatkówka

Brazylijska siatkarka Key Alves to prawdziwa celebrytka w swoim kraju. 22-letnia zawodniczka Osasco Volleyball Club z siedzibą w Sao Paulo przyznała, że oprócz kariery sportowej, sporo czasu poświęca na udostępnianiu swoich zdjęć w portalach dla dorosłych. "Zarabiam na tym 50 razy więcej niż na boisku" - zdradziła.

Alves publikuje swoje intymne fotografie na portalu OnlyFans. Oprócz tego jest niesamowicie aktywna na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad dwa miliony użytkowników (!). W rozmowie z "O Globo" opowiedziała o swoich pozaboiskowych działalnościach, które przynoszą jej gigantyczne dochody.

 

ZOBACZ TAKŻE: FIVB opublikowała harmonogram MŚ 2022 w siatkówce! Ile meczów odbędzie się w Polsce?

 

- Trzeci rok uprawiam zawodowo siatkówkę i uważam się za profesjonalistkę. Aczkolwiek moja działalność pozasportowa zaczęła ewoluować, więc postanowiłam poświęcić jej więcej czasu. Czy to się komuś podoba, czy nie - to mój największy dochód. Traktuję się jako sportowca, co zwiększa popularność mojego wizerunku w Internecie - rzekła Alves.

 

Alves regularnie udostępnia zdjęcia swoim fanom w bikini i nie ukrywa, że wraz z karierą siatkarki marzy jej się kariera w show-biznesie, zaznaczając, że nie odmówiłaby np. zaproszenia do brazylijskiej edycji Big Brothera.

 

- Jestem sportowcem, modelką, a także influencerką. Prowadzę również własny biznes. Zarabiam na platformach internetowych 50 razy więcej niż na graniu w siatkówkę. Mam spore przychody z OnlyFans, ponieważ subskrybowanie mojego konta jest na okres miesiąca. Od robienia zdjęć bardziej lubię granie w siatkówkę, dlatego nie zamierzam przerywać kariery, nawet jeżeli nie zarabiam na tym dużych pieniędzy - zaznaczyła.

 

Krystian Natoński/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie