Fatalna kontuzja Kamila Grabary. Polak pokazał zdjęcie ze szpitala

Kontuzja Kamila Grabary.

Kamil Grabara nie będzie najlepiej wspominał niedzielnego meczu FC Kopenhaga. Polak już na początku meczu nabawił się groźnej kontuzji i musiał opuścić boisko.

Klub bramkarza reprezentanta Polski w ramach duńskiej ekstraklasy zmierzył się na wyjeździe z ekipą Aalborg. Grabara udział w tym spotkaniu zakończył już jednak po kilku minutach. Golkiper zderzył się bowiem z Mathiasem Rossem, obrońcą Aalborga, który trafił go głową w twarz.

Ostatecznie Grabara opuścił murawę o własnych siłach, ale nie był w stanie kontynuować gry. W jego miejsce na boisku zameldował się Karl-Johan Johnsson, a Kopenhaga wygrała 3:1.

Kilka godzin później Grabara zamieścił na swoich mediach społecznościowych zdjęcie, pisząc o... "nowej historii z nowym nosem". Polaka czeka przerwa w grze, o czym również poinformował na swoim twitterowym koncie.

Grabara do ekipy z Kopenhagi trafił rok temu z Liverpoolu. W czerwcu tego roku zadebiutował z kolei w dorosłej reprezentacji Polski, rozgrywając towarzyskie spotkanie z Walią (2:1).