Fortuna 1 Liga: Hat-trick Lucjana Klisiewicza na wagę trzech punktów Puszczy Niepołomice

Hat-trick Klisiewicza uratował trzy punkty Puszczy Niepołomice.

Puszcza Niepołomice pokonała u siebie Chojniczankę Chojnice 3:2 w meczu czwartej kolejki Fortuna 1 Ligi. Trzy bramki dla gospodarzy zdobył 20-letni napastnik Lucjan Klisiewicz.

Spotkanie lepiej rozpoczęli goście, którzy już w siódmej minucie zmusili bramkarza Puszczy do wyjęcia futbolówki z siatki. Konkretnie Kewina Komara do takiego czynu zmusił w siódmej minucie Tomasz Mikołajczak.

W 38. minucie do podyktowanego rzutu karnego dla gospodarzy podszedł Lucjan Klisiewicz, który pewnie wykonał "jedenastkę" i doprowadził do remisu przed przerwą.

Druga połowa była znacznie ciekawsza, a w zasadzie jej końcówka, bowiem w 80. minucie ponownie do siatki Chojniczanki trafił Klisiewicz i dokonał tej sztuki po raz kolejny i trzeci w całym spotkaniu w 84. minucie.

Drugie trafienie dla gości odnotował z kolei w drugiej minucie doliczonego czasu gry drugiej połowy Marcin Grolik, a mecz zakończył się ostatecznie wynikiem 3:2.

Puszcza Niepołomice - Chojniczanka Chojnice 3:2 (1:1)

Bramki: Lucjan Klisiewicz 38 (k), 80, 84 - Tomasz Mikołajczak 7, Marcin Grolik 90