Fortuna 1 Liga: Stal Rzeszów rozbiła u siebie Podbeskidzie Bielsko-Biała

Stal Rzeszów rozbiła Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Stal Rzeszów pokonała Podbeskidzie Bielsko-Biała 5:0 w spotkaniu ósmej kolejki Fortuna 1 Ligi. Warto wspomnieć, że gospodarze prowadzili 3:0 już po 26 minutach gry. Ekipa z Rzeszowa odniosła trzecie zwycięstwo w tym sezonie.

Jako pierwszy na listę strzelców w siódmej minucie spotkania wpisał się Bartłomiej Poczobut. Trzy minuty później na 2:0 podwyższył Kacper Piątek. Następnie w 26. minucie meczu piłkę do własnej siatki skierował Julio Rodriguez i było już 3:0 dla Stali.

Kolejne bramki rzeszowianie zdobyli po zmianie stron. Najpierw trafił Dawid Olejarka, a następnie Bartosz Wolski. Jak się potem okazało, były to ostatnie trafienia w tym meczu.

Stal zapisała na swoim koncie trzecią wygraną w bieżących rozgrywkach. Z kolei Podbeskidzie zanotowało czwartą porażkę. Dodajmy, że przed tygodniem podopieczni Mirosława Smyły musieli uznać wyższość Puszczy Niepołomice.

Stal Rzeszów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 5:0 (3:0)

Bramki: Bartłomiej Poczobut 7, Kacper Piątek 10, Julio Rodriguez 26 (s), Dawid Olejarka 51, Bartosz Wolski 54