La Liga: Bramka Roberta Lewandowskiego w meczu Sevilla - Barcelona

La Liga: Bramka Roberta Lewandowskiego w meczu Sevilla - Barcelona.

Robert Lewandowski z kolejnym golem dla Barcelony! Tym razem kapitan reprezentacji Polski wpisał się na listę strzelców w wygranym 3:0 meczu z Sevillą.

Barcelona wyszła na prowadzenie w 21. minucie. Gola na 1:0 strzelił wówczas Raphinha, dla którego była to pierwsza bramka w barwach "Dumy Katalonii".

Kilkanaście minut później było już 2:0 dla gości. Tym razem na listę strzelców wpisał się Lewandowski, strzelając swojego kolejnego gola dla ekipy prowadzonej przez Xaviego.

Druga połowa rozpoczęła się idealnie dla Barcelony. W 51. minucie goście podwyższyli wynik na 3:0 za sprawą Erika Garcii. Jak się okazało, gol byłego piłkarza Manchesteru City ustalił rezultat i spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem "Blaugrany".

Lewandowski przebywał na boisku przez 74 minuty, kiedy Polaka zmienił Ansu Fati.

Sevilla - Barcelona 0:3 (0:2)
Bramki: Raphinha 21, Robert Lewandowski 36, Eric Garcia 50