Fortuna 1 Liga: Podział punktów w Łodzi

ŁKS Łódź zremisował u siebie z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza 1:1 w spotkaniu 10. kolejki Fortuna 1 Ligi. "Słoniki" zanotowały trzeci mecz z rzędu bez zwycięstwa. Z kolei łodzianie zapisali na swoim koncie pierwszy remis w tym sezonie ligowym.

Bardzo szybko, bo już w drugiej minucie meczu, ŁKS wyszedł na prowadzenie. Kamil Dankowski dośrodkował na głowę Michała Trąbki. Ten oddał strzał i zdobył bramkę na 1:0. W pierwszej połowie łodzianie mieli jeszcze kilka okazji do podwyższenia prowadzenia, ale ostatecznie nie trafili do siatki. W końcówce pierwszej części gry z boiska mógł wylecieć Nelson Balongo. Kongijczyk ostro zaatakował Tomasza Loskę. Sędzia ostatecznie zdecydował się ukarać go żółtą kartką.

Pięć minut po zmianie stron Bruk-Bet Termalica doprowadziła do wyrównania. Gola na 1:1 strzelił Adam Radwański, który wywalczył sobie miejsce w polu karnym i z bliskiej odległości pokonał Dawida Arndta. Później tempo gry spadło, a po obu stronach brakowało klarownych sytuacji do zdobycia bramki.

Obaj trenerzy przeprowadzali zmiany, ale nie wpłynęło to znacząco na obraz gry. Ostatecznie spotkanie na Stadionie Miejskim w Łodzi zakończyło się remisem.

ŁKS Łódź - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:1 (1:0)

Bramki: Michał Trąbka 2 - Adam Radwański 50