Chwile grozy byłej gwiazdy Napoli! Uciekł przed... lwem! (WIDEO)

Piłka nożna
Chwile grozy byłej gwiazdy Napoli! Uciekł przed... lwem! (WIDEO)
fot. Twitter
Na nietypowy pomysł wpadli przedstawiciele klubu Sharjah FC ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, którego nowym zawodnikiem jest była gwiazda m.in. SSC Napoli, Kostas Manolas

Na nietypowy pomysł wpadli przedstawiciele klubu Sharjah FC ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, którego nowym zawodnikiem jest była gwiazda m.in. SSC Napoli, Kostas Manolas. Do zaprezentowania go kibicom postanowiono wykorzystać... lwa. Ten pomysł nie do końca spodobał się zawodnikowi, również zwierzęciu...

W dzisiejszych czasach marketing to podstawa. Kluby sportowe na całym świecie prześcigają się w nowatorskich pomysłach dotyczących przedstawienia nowych nabytków. Czasami jest to po prostu przerost formy nad treścią, dodatkowy okraszony... niebezpieczeństwem.

 

ZOBACZ TAKŻE: Marek Papszun uderza w polską piłkę! "To głupi przepis. Mnie piękne slogany nie interesują"

 

Mowa o sytuacji do której doszło w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, gdzie przeniósł się doświadczony 31-letni Konstantinos Manolas. Jego nowy klub - Sharjah FC zorganizował dla niego sesję fotograficzną z wykorzystaniem... prawdziwego lwa!

 

Zwierzę było dobrze pilnowane, tak aby nie wyrządziło nikomu krzywdy, lecz i tak w pewnym momencie lew ryknął, co niesamowicie przestraszyło samego Manolasa, który o mało nie stracił równowagi. Wszystko zostało zarejestrowane przez kamerę i opublikowane w mediach społecznościowych.

 

 

Manolas, grający w obronie, w swojej karierze reprezentował barwy m.in. Olympiakosu, Romy i Napoli.

Krystian Natoński/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie