Magazyn Koloseum przed galą UFC 280. Transmisja TV i stream online

Sporty walki
Magazyn Koloseum przed galą UFC 280. Transmisja TV i stream online
fot. Polsat Sport
Gdzie obejrzeć magazyn Koloseum?

Przed nami kolejny odcinek magazynu sportów walki Koloseum. Jednym z głównych tematów nadchodzącego programu będzie gala UFC 280. Transmisja magazynu Koloseum w Polsacie Sport News, na Polsatsport.pl i na Polsat Box Go.

W pierwszej części programu gośćmi Łukasza Jurkowskiego i Pawła Wyrobka będą Jakub Jędryka, Jacek Adamczyk oraz Bartłomiej Stachura. Później w studiu pojawią się inni goście. O boksie z prowadzącymi program porozmawiają Przemysław Saleta, Igor Jakubowski i Konrad Kozłowski. 

 

Podczas części MMA podyskutujemy na temat nadchodzącej gali UFC 280, na której wystąpi Mateusz Gamrot. Z "Gamerem" połączymy się również online. Porozmawiamy także z mistrzem FEN w wadze półśredniej Cezarym Oleksiejczukiem. Przy okazji podsumujemy ostatnią galę FEN 42. Analizy walk dokona Bartłomiej Stachura. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Gamrot - Dariush. UFC 280: Ostatni krok w drodze na szczyt?

 

Natomiast w części pięściarskiej jednym z głównych tematów będzie niedawno zakończona gala Polsat Boxing Promotions 11. Jak podczas imprezy połączonej z Ogólnopolskim Dniem Boksu zaprezentowali się młodzi zawodnicy? Ogłosimy również walki, które odbędą się na nadchodzącej gali Polsat Boxing Promotions 12. 

 

Transmisja magazynu Koloseum w Polsacie Sport News, na Polsatsport.pl i na Polsat Box Go. Początek o godzinie 20:15.

 

 

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie