Trzy asy serwisowe z rzędu! Popis Michała Gierżota w hicie kolejki (WIDEO)

Michał Gierżot

Michał Gierżot posłał trzy z rzędu asy serwisowe w meczu PSG Stal Nysa - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle. Mistrzowie Polski byli bezradni wobec piekielnie mocnych i celnych uderzeń.

Spotkanie Stali z ZAKSĄ to bez wątpienia hit piątej kolejki PlusLigi. Przed meczem drużyny zajmowały odpowiednio trzecie i czwarte miejsce w tabeli. Kibice spodziewali się więc wysokiego poziomu sportowego i ogromnych emocji.

Bohaterem pierwszego seta został Michał Gierżot, który popisał się kapitalną passą asów serwisowych. Przy stanie 13:11 dla nysan przyjmujący zdobył pierwszy punkt bezpośrednio z zagrywki. Po chwili powtórzył to dwukrotnie, doprowadzając do wyniku 16:11.

Pomylił się dopiero przy czwartej próbie, trafiając piłką w siatkę. Stal, z dużą pomocą Gierżota, wygrała pierwszy set 25:21.