PlusLiga: LUK Lublin - Barkom-Każany Lwów. Relacja i wynik na żywo

W sobotnim meczu PlusLigi LUK Lublin stanie naprzeciwko zespołu Barkom-Każany Lwów. Czy ekipa z Ukrainy przerwie złą serię? Relacja i wynik na żywo meczu LUK Lublin - Barkom-Każany Lwów na Polsatsport.pl.

LUK w swoim ostatnim ligowym spotkaniu sięgnął po zwycięstwo. Rywalizował z Projektem Warszawa. Siatkarze klubu z Lublina przegrali pierwszego seta w tamtym starciu, ale po chwili wrócili do gry. Zawodnicy stołecznego zespołu nie byli w stanie znaleźć odpowiedzi na dobrą grę rywali. Dzięki temu LUK zwyciężył 3:1.

Drużyna ze Lwowa nie może pochwalić się dobrymi wynikami w ostatnim czasie. Siatkarze ukraińskiego klubu przegrali swoje ostatnie trzy spotkania na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Polsce. Lepsze od nich okazały się drużyny: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (2:3), Jastrzębski Węgiel (0:3) oraz Indykpol AZS Olsztyn (2:3).

Czy ekipa zza naszej wschodniej granicy będzie w stanie przerwać złą passę? Czy może to LUK sięgnie po drugie zwycięstwo z rzędu w PlusLidze?

Relacja i wynik na żywo meczu LUK Lublin - Barkom-Każany Lwów na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 20:30.