Tauron Liga: #VolleyWrocław - UNI Opole. Transmisja Tv i stream online

Siatkówka
Tauron Liga: #VolleyWrocław - UNI Opole. Transmisja Tv i stream online
fot. PAP/Krzysztof Świderski
Gdzie obejrzeć mecz #VolleyWrocław - UNI Opole?

W jedynym czwartkowym meczu Tauron Ligi zespół #VolleyWrocław stanie naprzeciwko ekipy UNI Opole. Która drużyna okaże się lepsza? Transmisja meczu #VolleyWrocław - UNI Opole w Polsacie Sport i online na Polsat Box Go.

Zawodniczki klubu #VolleyWrocław nie prezentują się najlepiej w tym sezonie rywalizacji na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Polsce. W poprzedniej kolejce siatkarki wrocławskiego zespołu sięgnęły po swoje pierwsze zwycięstwo w tej kampanii. Pokonały drużynę IŁ Capital Legionovia Legionowo (3:1).

 

ZOBACZ TAKŻE: Tauron Liga: Siatkarki Pałacu wygrały w Opolu

 

UNI Opole również nie ma za sobą dobrego startu w tym sezonie Tauron Ligi. Ekipa z Opola była w stanie zgarnąć zaledwie siedem punktów w sześciu spotkaniach. Nic zatem dziwnego, że UNI Opole obecnie plasuje się na dziewiątym miejscu w ligowej tabeli. Czy ekipa ze stolicy województwa opolskiego wygra swoje trzecie spotkanie w obecnej kampanii?

 

Ostatni raz zespoły #VolleyWrocław i UNI Opole grały ze sobą w marcu 2022. Wtedy wrocławski zespół przegrał w czterech setach. Jakim wynikiem zakończy się zbliżające się starcie? 

 

Transmisja meczu #VolleyWrocław - UNI Opole w Polsacie Sport i online na Polsat Box Go. Początek o godzinie 21:00.

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie