Koloseum - 15.12. Transmisja TV i stream online

Sporty walki
Koloseum - 15.12. Transmisja TV i stream online
fot. Polsat Sport
Gdzie obejrzeć magazyn Koloseum?

Przed nami kolejny odcinek magazynu sportów walki Koloseum. Co eksperci w studiu powiedzą na temat najważniejszych wydarzeń w świecie MMA i boksu? Jednym z gości podczas czwartkowego programu będzie Jan Błachowicz. Transmisja magazynu Koloseum w Polsacie Sport Extra, na Polsatsport.pl oraz na Polsat Box Go.

W części MMA goście Łukasza Jurkowskiego i Pawła Wyrobka, czyli porozmawiają o nadchodzącej gali FEN 43. Warto przypomnieć, że podczas rywalizacji w Szczecinie do klatki wejdzie Kacper Formela. Rywalem Polaka będzie Pedro Nobre. To bardzo ważny pojedynek, ponieważ jego stawką będzie pas mistrzowski FEN w kategorii piórkowej.

 

ZOBACZ TAKŻE: Jan Błachowicz zaapelował do rywali. "Dla mnie to śmieszne i żenujące"

 

Na pewno nie zabraknie również rozmów na temat ostatniej gali UFC 282. W Las Vegas do oktagonu wszedł między innymi Jan Błachowicz, który próbował odzyskać mistrzowski pas w kategorii półciężkiej. Naprzeciwko niego stanął Magomed Ankalaev. Żaden z zawodników nie był w stanie zakończyć walki przed czasem. Sędziowie punktowi stwierdzili, że w tym starciu padł remis. Przez to ani "Cieszyński Książę", ani jego rywal nie otrzymali pasa. Na temat tej walki wypowie się sam Błachowicz, który znajdzie się w studiu.

 

Natomiast w części bokserskiej eksperci, m.in. Przemysław Saleta, zabiorą głos w sprawie gali Polsat Boxing Promotions 13, która odbyła się 9 grudnia 2022 roku. To na niej Osleys Iglesias pokonał Andriia Velikovskyiego. Kubańczyk tym samym sięgnął po pas mistrza świata IBO w kategorii superśredniej. Jak nasi eksperci ocenią galę w Gliwicach? 

 

Transmisja magazynu Koloseum w Polsacie Sport Extra, na Polsatsport.pl oraz na Polsat Box Go. Początek o godzinie 20:15.

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie