Polscy trenerzy siatkarscy docenieni! Niezwykłe wyróżnienie

Siatkówka
Polscy trenerzy siatkarscy docenieni! Niezwykłe wyróżnienie
fot. Polsat Sport
Stanisław Gościniak, Jerzy Piwowar, Jerzy Uzarowicz i Sebastian Pawlik zostali uhonorowali medalami "Zasłużonego Trenera Piłki Siatkowej w Polsce"

Przed rozpoczęciem pierwszego półfinałowego spotkania Tauron Pucharu Polski 2023 w Krakowie odbyła się niezwykła ceremonia. Czterem szkoleniowcom wręczono medale "Zasłużonego trenera piłki siatkowej w Polsce".

Doceniając wkład i zaangażowanie w rozwój piłki siatkowej w Polsce, z inicjatywy Wydziału Trenerskiego wspartego przez Komisję Historyczną i Odznaczeń PZPS, Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Sebastian Świderski oraz członkowie Kapituły Wiktor Krebok i Krzysztof Kozłowski uhonorowali medalami "Zasłużonego Trenera Piłki Siatkowej w Polsce", czterech wybitnych szkoleniowców. Wyróżnieni zostali: Stanisław Gościniak, Jerzy Piwowar, Jerzy Uzarowicz i Sebastian Pawlik.

Zobacz także: Ważna decyzja w sprawie reprezentacji Polski siatkarzy! "Nie mieliśmy wątpliwości, komu powierzyć stery tej grupy"

 

– Jak zawsze to olbrzymi zaszczyt uhonorować takich trenerów. Cieszę się, że jest ku temu okazja, taka jak Tauron Puchar Polski. Miałem przyjemność dekorować grupę naprawdę zasłużonych szkoleniowców. Medale są dowodem tego, że nie zapominamy o tych, którzy tak wiele zrobili dla Polskiej Siatkówki – powiedział prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Sebastian Świderski.


Ceremonia w materiale wideo:

RM, Polsat Sport, pzps.pl
Przejdź na Polsatsport.pl
ZOBACZ TAKŻE WIDEO: Włochy - Polska. Skrót meczu

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie