Jedna z najlepszych akcji sezonu! Zobacz, co zrobiły siatkarki Developresu (WIDEO)

Siatkarki Developresu Rzeszów przegrały na Podpromiu z Eczacibasi Dynavit Stambuł 1:3 w pierwszym spotkaniu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzyń. Rywalizacja obu drużyn przyniosła sporo emocji, szczególnie w zaciętym czwartym secie. W jednej z akcji tej odsłony zawodniczki obu drużyn dały popis siatkarskich umiejętności...

Sytuacja miała miejsce przy stanie 13:15 w czwartym secie. Obie drużyny zaprezentowały kilka kapitalnych obron, a piłka długo krążyła nad boiskiem... W końcu Katarzyna Wenerska zagrała do Weroniki Centki, która efektownym atakiem ze środka zakończyła długą wymianę.